Про компанію

Компанія Audit of Sales працює на ринку консалтингу в сфері продажу з 2014 року.
Наші основні послуги:
 Аудит системи продажу;
Реорганізація відділу продажу;
 Рекрутинг торгової команди;
 Галузеві дослідження.

Дослідження «АУДИТ ПРОДАЖ» допомагає знайти помилки і потенціал в системі продажу. За достатньо короткий період команда спеціалістів оцінить систему продажу, протестує ефективність моделі організації відділу, порівняє з конкурентами. Ми розробимо, і в разі потреби допоможемо, втілити план змін в життя.

З побажанням росту продажу! Команда Audit of Sales!

Кожен проект закінчується змінами всередині компанії і підвищенням ефективності.

Наш клієнт – це середній та великий бізнес!,
який хоче систематизації і покращення своїх показників.

Експертна оцінка Вашого
бізнесу та конкурентів

Тестування
моделі продажу

План дій по
збільшенню продажу

Аудит продажу по всій
території України

Дослідження «АУДИТ СИСТЕМИ ПРОДАЖУ»

Поєднання унікальних інструментів для збільшення продажу

Діяльність компанії за 2014-2021 роки

Діяльність компанії за 2014-2021 роки

Клієнти та відгуки

 • Компаній Audit of Sales і її керівник Олесь Піщак провели масштабну роботу для нашої компанії: у 2014 році ми замовили Аудит Продаж, вивчення системи продажів і наших конкурентів було грунтовним. На базі даного дослідження, Олесем був запропонований проект створення оптового відділу продажів. Ми погодилися на впровадження. У короткі терміни Audit of Sales рекрутували для нас команду продажів і розгорнули професійну систему збуту. Сьогодні, завдяки цій команді, наш бренд Elnova найдинамічніший на ринку кухонних меблів, більше 40 дилерів в Україні і старт роботи в інших країнах. Завдяки великому потоку замовлень ми змушені були розвивати виробництво і нарощувати потужності. Дякуємо Олесю Піщаку і компанії Audit of Sales за кардинальне реформування продажів кухонного напрямки.
  Юрій Коростильов
  Директор «Еліо Україна»
 • Компанія ФІГАРО-Кейтеринг дуже задоволена співпрацею з компанією Audit of Sales і зокрема з Олесем Піщаком. Найкориснішим для нас була зовнішня оцінка конкурентів і нашої діяльності, це унікальна можливість подивитися на себе зі сторони і побачити зони для розвитку. ФІГАРО-Кейтеринг рекомендує компанію Audit of Sales як надійного і стабільного ділового партнера.
  Олександр Котолуп
  Засновник «Фігаро-Кейтерінг»
 • Компанія "Фомальгаут-Полімін" співпрацює з компанією Аудит Продаж більше 3-х років і дякує Олесю Піщаку за надання кваліфікованих послуг, а саме оцінку політики та системи продажів, оцінку роботи менеджерів і дослідження ринку сухих будівельних сумішей.
  Юрій Павлій
  Директор "Фомальгаут-Полімін"
 • Олесь Піщак був запрошеним спікером на Раді Директорів нашої компанії. Підбір спікера для даного заходу базувався на потребі показати керівникам підрозділів продажу можливі шляхи підвищення продажу. Олесь запропонував нам нестандартний підхід до побудови доповіді. В результаті ми отримали не просто поради зовнішнього експерта, а демонстрацію своїх помилок і помилок конкурентів. Олесь Піщак провів детальний аналіз ринку по різних каналах продажу - «АУДИТ ПРОДАЖУ».

  Чітко структурована доповідь допомогла побачити абсолютно конкретні речі, які потрібно змінити для підвищення ефективності роботи. За короткий час доповіді ми зробили дуже цінні висновки, результати аналізу, проведеного Олесем, будуть застосовані при плануванні, розробці тактики продажу та навчанні персоналу. Мені, як організатору, було важливо, що учасники дуже високо оцінили спікера. Хочеться продовжити співпрацю. Дякуємо!
  Тетяна Слива
  Керівник навчального центру «Альфастрахування»
 • Методика і підхід до «AUDIT of SALES» у виконанні Олеся Піщака оригінальний і межує з унікальним, а набір інструментів, одержаних в результаті, підібраний ретельно і з урахуванням специфіки конкретного бізнесу, і вкрай результативний, за умови глибокого розуміння і послідовного впровадження, як при сталому ринку, так і в кризові часи.

  Рекомендую дану програму «AUDIT of SALES» для всіх типів бізнесу і Олеся Піщака як експерта!
  Ігор Щукін
  Власник компанії «Будинок Спецій»
 • ТОВ «Перший віконний завод ІФ» в особі менеджерів з продажу світлопрозорих конструкцій та директора вдячні Олесю Піщаку за проведення Аудиту Продажу. Нам надано чіткі та корисні рекомендації щодо збільшення обсягів продажу наших виробів, які ми поступово втілюємо в життя.
  Колектив компанії
  ТОВ «Перший віконний завод ІФ», м. Івано-Франківськ

Компанії, які вже провели дослідження «АУДИТ ПРОДАЖ»


Співвідношення компаній за сферою діяльності

 • Дистрибуція40%
 • Рітейл30%
 • Продаж послуг20%
 • Нестандартні канали збуту8%
 • Інтернет комерція2%

Наша команда

Олесь Піщак

Керуючий партнер


Марина Самусєва

Виконавчий директор


Єгор Лісничий

Фахівець з CRM-систем


Діана Беспала

Cпеціаліст з рекрутингу і розвитку персоналу


Досвід
Експерт з реорганізації системи продажу. Керуючий партнер «AUDIT of SALES», компанії яка досліджує та розвиває моделі та стратегії продажу. Експерт-викладач Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business та гест-спікер в LvBS.

Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”, “300 продавців”.
Досвід
Виконавчий директор в компанії «AUDIT of SALES». 10 років практичного досвіду в сфері продажу та управління персоналом.
Досвід
13 років практичного досвіду в продажах і маркетингу: 8 років в сфері девелопменту. Автоматизація відділу продажів Впровадження CRM систем і систем аналітики
Досвід
Специалістов з рекрутингу та розвитку персоналу в компанії «AUDIT of SALES». 1 рік досвіду з підбору та управління персоналом.

Тетяна Барабанова

Аудитор з Інтернет-продажу


Іван Даниленко

Консультант


Асан Бекіров

Консультант


Досвід
Інтернет-маркетолог, веб-аналітик. 6 років практичного досвіду у Інтернет-маркетингу.
Сертифікований фахівець Google
Досвід
Комерційний директор напрямку nonfood в BERTAgroup, експерт-практик напрямку продаж. Має більше 10-ти років успішного досвіду роботи в Українських дистрибуційних компаніях національного формату. Успішно будував відділи продажу як на виробничих підприємствах з власною системою продажу - BRAMA, DUNA, так і на компаніях, які імпортують продукцію - DEMIS GROUP , IMPORT - OFFICE. Серед брендів, які розвивав є такі: LOREAL, Schwarzkopf, HenkeI, Bella, Johnson@Johnson, Nestle, Estel, Smile, Фрекен бок, BIC ,MONDI, PILOT ,TRODAT, FABER-CASTELL , COLOP, UNI, BUROMAX, DUNA, AXENT, ALOKOZAY, ESSE та інші.
Досвід
Комерційний директор ELIO Ukraine <ТМ ELIO.ELNOVA. ELOOOR) 2015-2018 pp. Куратор проекту з розвитку дистрибуції меблів (протягом 3-х років реалізував проект з '0" до найбільшої мережі дилерських салонів в Україні. бренди Elnova та Eldoor) Експерт із трансформації та систематизації дистрибуції. CEO Компанії Галерея Дверей. Засновник проекту ARTARENA.
 
 
 

ОТРИМАЙТЕ ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ПО ЗБІЛЬШЕННЮ ПРОДАЖУ
Отримати консультацію спеціаліста