Наші клієнти

 
 
100

Більше 100
аудитів продажу

24

24 реорганізацій
продажу

20

Створено 20
відділів продажу

Співвідношення компаній
за сферою діяльності

 • Дистрибуція40%
 • Рітейл15%
 • Продаж послуг15%
 • Нестандартні канали збуту8%
 • Нерухомість20%
 • Інтернет комерція2%

Компанії, які вже провели
дослідження «АУДИТ ПРОДАЖ»

Виробники та Дистриб’ютори

Забудовники

Рітейл

Послуги

HoReCa

Клієнти та відгуки

 • Компаній Audit of Sales і її керівник Олесь Піщак провели масштабну роботу для нашої компанії: у 2014 році ми замовили Аудит Продаж, вивчення системи продажів і наших конкурентів було грунтовним. На базі даного дослідження, Олесем був запропонований проект створення оптового відділу продажів. Ми погодилися на впровадження. У короткі терміни Audit of Sales рекрутували для нас команду продажів і розгорнули професійну систему збуту. Сьогодні, завдяки цій команді, наш бренд Elnova найдинамічніший на ринку кухонних меблів, більше 40 дилерів в Україні і старт роботи в інших країнах. Завдяки великому потоку замовлень ми змушені були розвивати виробництво і нарощувати потужності. Дякуємо Олесю Піщаку і компанії Audit of Sales за кардинальне реформування продажів кухонного напрямки.
  Юрій Коростильов
  Директор «Еліо Україна»
 • Компанія ФІГАРО-Кейтеринг дуже задоволена співпрацею з компанією Audit of Sales і зокрема з Олесем Піщаком. Найкориснішим для нас була зовнішня оцінка конкурентів і нашої діяльності, це унікальна можливість подивитися на себе зі сторони і побачити зони для розвитку. ФІГАРО-Кейтеринг рекомендує компанію Audit of Sales як надійного і стабільного ділового партнера.
  Олександр Котолуп
  Засновник «Фігаро-Кейтерінг»
 • Компанія "Фомальгаут-Полімін" співпрацює з компанією Аудит Продаж більше 3-х років і дякує Олесю Піщаку за надання кваліфікованих послуг, а саме оцінку політики та системи продажів, оцінку роботи менеджерів і дослідження ринку сухих будівельних сумішей.
  Юрій Павлій
  Директор "Фомальгаут-Полімін"
 • Олесь Піщак був запрошеним спікером на Раді Директорів нашої компанії. Підбір спікера для даного заходу базувався на потребі показати керівникам підрозділів продажу можливі шляхи підвищення продажу. Олесь запропонував нам нестандартний підхід до побудови доповіді. В результаті ми отримали не просто поради зовнішнього експерта, а демонстрацію своїх помилок і помилок конкурентів. Олесь Піщак провів детальний аналіз ринку по різних каналах продажу - «АУДИТ ПРОДАЖУ».

  Чітко структурована доповідь допомогла побачити абсолютно конкретні речі, які потрібно змінити для підвищення ефективності роботи. За короткий час доповіді ми зробили дуже цінні висновки, результати аналізу, проведеного Олесем, будуть застосовані при плануванні, розробці тактики продажу та навчанні персоналу. Мені, як організатору, було важливо, що учасники дуже високо оцінили спікера. Хочеться продовжити співпрацю. Дякуємо!
  Тетяна Слива
  Керівник навчального центру «Альфастрахування»
 • Методика і підхід до «AUDIT of SALES» у виконанні Олеся Піщака оригінальний і межує з унікальним, а набір інструментів, одержаних в результаті, підібраний ретельно і з урахуванням специфіки конкретного бізнесу, і вкрай результативний, за умови глибокого розуміння і послідовного впровадження, як при сталому ринку, так і в кризові часи.

  Рекомендую дану програму «AUDIT of SALES» для всіх типів бізнесу і Олеся Піщака як експерта!
  Ігор Щукін
  Власник компанії «Будинок Спецій»
 • ТОВ «Перший віконний завод ІФ» в особі менеджерів з продажу світлопрозорих конструкцій та директора вдячні Олесю Піщаку за проведення Аудиту Продажу. Нам надано чіткі та корисні рекомендації щодо збільшення обсягів продажу наших виробів, які ми поступово втілюємо в життя.
  Колектив компанії
  ТОВ «Перший віконний завод ІФ», м. Івано-Франківськ
 
 

Діяльність компанії за 2014-2021 роки