Книги

 
Книга «АУДИТ ПРОДАЖ ДИСТРИБУЦІЇ»


"АУДИТ ПРОДАЖ ДИСТРИБУЦІЇ" - це систематизований досвід експертів в простих запитаннях і відповідях.

Мета книги - дати інструментарій для конкурентної боротьби.

За 2-3 години роботи з цією книгою, Ваша система продажу в дистрибуційно-виробничій компанії буде оцінена і перевірена. А подальші кроки прості і очевидні - зміни.

В книжці ми розглядаємо усі важливі аспекти системи продажу, які напряму впливають на результат: стратегія продажу, мотивація і планування, модель продажу, автоматизація, організаційна структура відділу, контроль, торговий персонал і система навчання, сервіс, робота з конкурентами і цінова політика. Зміни в продажах йдуть достатньо швидко і не звертати на них увагу означає втрачати ринок.

Бажаємо реалізувати ідеї з книги і зробити систему продажу досконалішою!
 
Олесь Піщак

Олесь Піщак

Експерт з реорганізації системи продаж . Керуючий партнер Auditofsales , компанія яка досліджує та розвиває моделі та стратегії продаж. Експерт - викладач шведського проекту для власників бізнесу DYB| Develop Your Business та гест-спікер LvBS. 15 років практичного досвіду в продажу. Більше 80 проведених аудитів продажу, 15 реорганізацій продаж і 10 створених відділів продажу. Автор книжок з аналізу та реорганізації систем продажу " Аудит продажу", " 300 продавців , "Аудит продаж новобудови ".
Іван Даниленко

Іван Даниленко

CCO Nonfood в BERTAgroup, експерт-практик напрямку продаж. Має більше 10-ти років успішного досвіду роботи в Українських дистрибуційних компаніях національного формату. Успішно будував відділи продажу як на виробничих підприємствах з власною системою продажу - BRAMA, DUNA, так і на компаніях, які імпортують продукцію - DEMIS GROUP , IMPORT - OFFICE. Серед брендів,які розвивав є такі: LOREAL, Schwarzkopf, HenkeI, Bella, Johnson@Johnson, Nestle, Estel, Smile, Фрекенбок, BIC ,MONDI,PILOT ,TRODAT, FABER -CASTELL ,COLOP,UNI, BUROMAX,DUNA, AXENT,ALOKOZAY,ESSE та інші.
 
Асан Бекіров

Асан Бекіров

Комерційний директор ELIO Ukraine (TMELIO, ELNOVA, ELDOOR) 2015-2018рр. Куратор проекту з розвитку дистрибуції меблів ( протягом 3-х років реалізував проект з "0" до найбільшої мережі дилерських салонів в Україні , бренди Elnova та Eldoor) Експерт із трансформації та систематизації дистрибуції. CEO Компанії Галерея Дверей. Засновник проекту ARTARENA.
Дмитро Горлін

Дмитро Горлін

Експерт з цифрової трансформації бізнесу. BESTCIO -2015 року, засновник ABMDigital Distribution,спікер IT конференцій. Працює в IT з 1998 року. Пройшов шлях від розробника бізнес - консультанта до IT директора великої міжнародної корпорації в сфері виробництва і дистрибуції харчових продуктів. За довгі роки в IT сфері сформував чітку візію того як застосовувати інформаційні технології в бізнесі. Ця візія постійно збагачується новітніми технологіями та втілюється в продуктах компанії ABM Digital Distribution та проектах з розробки IT стратегій.
 


Книга «АУДИТ ПРОДАЖ НОВОБУДОВИ» 2017


Олесь Піщак

Олесь Піщак

Експерт з реорганізації системи продаж. Керуючий партнер Audit of Sales , компанії яка досліджує та розвиває моделі та стратегії продаж. Експерт-викладач Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business та гест-спікер в LvBS. 15 років практичного досвіду в продажу. Більше 70 проведених аудитів продажу, 15 реогранізацій продаж і 9 створених відділів продажу. Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”, “300 продавців”.
Конкуренція зростає, кількість об'єктів збільшується, клієнт стає все більш вибагливий...

Для успішних продаж вже не достатньо мати хороший продукт і вигідну локацію новобудови. Потрібно відрізнятись і бути кращим в системі продажу і маркетингових комунікаціях.

Книга "АУДИТ ПРОДАЖ НОВОБУДОВИ" допоможе знайти "больові точки" і зони потенціалу для покращення показників.
Єгор Лісничий

Єгор Лісничий

11 років практичного досвіду в продажах і маркетингу: 6 років в сфері девелопменту. Автоматизація відділу продажів Впровадження CRM систем і систем аналітики
Інструментарій цієї книги це поради і "контрольні точки" базовані на досвіді. Якби у мене була можливість прочитати таку книгу на старті кар'єри в нерухомості, то вдалось би продати більше, і заробити також більше. Керівник відділу продажу або власник компанії забудовника знайдуть багато прикладів потенціалу, ознайомившись з цією книгою.

Придбайте книгу у наших партнерів

kniga.biz.ua
 

 


Книга «AUDIT of SALES. Restart» 2015


Анотація

«AUDIT of SALES» – це книга інструментарій, книга яка дає можливість за короткий термін дати оцінку власної системи продажу.

У книзі зібрані практичні інструменти, методики, стандарти та показники. Вам потрібно тільки визначити чи впроваджений у Вашій компанії цей параметр, чи варто його застосувати або покращити?

Отже, більше 150 критеріїв, 2-3 години часу – і результат аудиту у Вас в руках.


Придбайте книгу у наших партнерів

kniga.biz.ua shop.companion.ua bizbook.ua
 

 


Книга «AUDIT of SALES» 2014


Анотація

У книзі розглядаються 4 бізнес-сфери: роздрібний продаж, оптовий продаж, сфера послуг і інтернет-магазини. Ці 4 сфери, охоплюють більше 90% усього продажу. Якщо Ваша компанія представляє одну з них, Вам буде, що взяти з цієї книги!

Особлівість книги в тому, що вона написана в стилі Workbook. Ви даєте відповідь на трошки більше, ніж 100 питань і за декілька годин оцінюєте власний відділ продажу. В результаті, в руках план з переліком необхідних змін для підвищення продажу у компанії!

Мета кожної компанії – продавати більше. Багатьом це завдання дається тяжко або не виходить взагалі нічого. Можливо, такі компанії не з того починали? Насправді, все досить просто і вкладається у 100 сторінок тексту. Визначте свої слабкі місця, покращте їх, і продаж піде в гору! Книга «AUDIT of SALES» у цьому перший помічник. Ця книга поєднує перевірені теорії з практичним досвідом. В ній — тільки перелік конкретних інструментів, які Важливі у будь якому бізнесі.

Ця книга написана виключно на базі практичного досвіду. В ній немає неперевірених теорій і спірних гіпотез. Тільки перелік конкретних інструментів, які Важливі у будь-якому бізнесі.


Які питання підіймає книга?

Система мотивації і планування. Функціонал менеджера. Знання і компетенції. Стандарти, сервіс і технології, та ін. Чи є вони в компанії, на якій стадії їх розвиток і впровадження?

По цьому методу аудит продаж вже пройшли більше 50 компаній. Позитивні зміни в динаміці показників, показують усі бізнеси. Одна компанія знайшла потенціал на +4%, друга на +40% а третя +300%! Книга «AUDIT of SALES» доводить, що потенціал у Вашій компанії однозначно існує!


Книгу рекомендують

Це перша книга одразу в декількох категоріях:

1) Перша на території СНД про Аудит продажу.
2) Перша, підтримана українською бізнес освітою: 2 бізнес школи і Освітня програма для власників.
3) Перша, яка поєднує практику, досвід і результат в українських реаліях.
Ви тримаєте в руках унікальну книжку. Її написав блискучий представник молодого покоління українських менеджерів, які досягли проривних результатів у наших реаліях, і готові поділитися новим набутим досвідом.

На відміну від українського бізнесу в західних компаніях, аудит продажу не є чимось незвичним. Насправді, така процедура дає новий поштовх до розвитку компанії. Аудит продажу стимулює важливі процеси: навчання, впровадження нових технологій і набуття компетенцій.
Я щодня зустрічаю представників українського бізнесу, які задають питання на кшталт «Як збільшити продаж?», «Як створити команду?» і т. д. Ця книга дає багато відповідей на подібні запитання.

Юрій Логуш – oдин з найвідоміших топ-менеджерів України.
Професор.PhD — економетрика і математична економіка, Університет Нью-Йорка (NYU)

Нарешті серед купи книжок із загальними роздумами ми отримали книгу-інструмент! Просто читай, порівнюй зі своєю компанією та дій. Зміст книги «AUDIT of SALES» – це простий алгоритм того, що треба перевірити та налагодити в системі продажу компанії, щоб вона працювала результативно.

Компанії – члени DYB Business Club – вже охоче використовують технологію аудиту продажу, запропоновану автором. Завдяки тому, що сам Олесь Піщак є «бойовим офіцером», то як і його перша книга «300 продавців», так і «Аудит продажу» написана зрозумілою для українського бізнесу мовою. Результат вимагає конкретики та контролю – саме про це «AUDIT of SALES».

Ігор Гут – провідний маркетинг-експерт в Україні, управляючий
партнер шведського проекту Develop Your Business.

Придбайте книгу у наших партнерів

kniga.biz.ua bizbook.ua
 

 


Книга «300 ПРОДАВЦІВ» 2013


Анотація

«300 продавців» – це книга для тих, хто хоче збільшення продажу у своїй компанії. Для тих, хто вважає, що побудова сильної команди – це одна з запорук успіху, а роль лідера є ключовою у питанні відповідальності.

У книзі зібраний виключно успішний, практичний досвід. Особливість книги в тому, що матеріал є доступним, зрозумілим і легким до застосування. «300 продавців» – це перша українська книжка, яка дає формулу досягнення результату продажу у наших реаліях.


Придбайте книгу у наших партнерів

kniga.biz.uashop.companion.uabizbook.ua