Отримайте практичні рекомендації
по збільшенню продаж


Надішліть запитання нашим фахівцям

Телефон

+38 067-509-2-555
пн-пт з 10.00 до 19.00

Наші фахівці

Олесь Піщак

Керуючий партнер


Марина Самусєва

Виконавчий директор


Єгор Лісничий

Фахівець з CRM-систем


Ірина Івченко

Cпеціаліст з рекрутингу і розвитку персоналу


Досвід
Експерт з реорганізації системи продажу. Керуючий партнер «AUDIT of SALES», компанії яка досліджує та розвиває моделі та стратегії продажу. Експерт-викладач Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business та гест-спікер в LvBS.

Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”, “300 продавців”.
Досвід
Виконавчий директор в компанії «AUDIT of SALES». 10 років практичного досвіду в сфері продажу та управління персоналом.
Досвід
13 років практичного досвіду в продажах і маркетингу: 8 років в сфері девелопменту. Автоматизація відділу продажів Впровадження CRM систем і систем аналітики
Досвід
Cпеціаліст з рекрутингу і розвитку персоналу в компанії «AUDIT of SALES». 4 роки практичного досвіду в сфері продажу та 6 років досвіду з підбору та управління персоналом

Тетяна Барабанова

аудитор з Інтернет-продажу


Іван Даниленко

Консультант


Асан Бекіров

Консультант


Діана Беспала

Cпеціаліст з рекрутингу і розвитку персоналу


Досвід
Інтернет-маркетолог, веб-аналітик. 6 років практичного досвіду у Інтернет-маркетингу.
Сертифікований фахівець Google
Досвід
Комерційний директор напрямку nonfood в BERTAgroup, експерт-практик напрямку продаж. Має більше 10-ти років успішного досвіду роботи в Українських дистрибуційних компаніях національного формату. Успішно будував відділи продажу як на виробничих підприємствах з власною системою продажу - BRAMA, DUNA, так і на компаніях, які імпортують продукцію - DEMIS GROUP , IMPORT - OFFICE. Серед брендів, які розвивав є такі: LOREAL, Schwarzkopf, HenkeI, Bella, Johnson@Johnson, Nestle, Estel, Smile, Фрекен бок, BIC ,MONDI, PILOT ,TRODAT, FABER-CASTELL , COLOP, UNI, BUROMAX, DUNA, AXENT, ALOKOZAY, ESSE та інші.
Досвід
Комерційний директор ELIO Ukraine <ТМ ELIO.ELNOVA. ELOOOR) 2015-2018 pp. Куратор проекту з розвитку дистрибуції меблів (протягом 3-х років реалізував проект з '0" до найбільшої мережі дилерських салонів в Україні. бренди Elnova та Eldoor) Експерт із трансформації та систематизації дистрибуції. CEO Компанії Галерея Дверей. Засновник проекту ARTARENA.
Досвід
Специалістов з рекрутингу та розвитку персоналу в компанії «AUDIT of SALES». 1 рік досвіду з підбору та управління персоналом.